Csodálatos a Bujtosi-tó befagyva, de tilos rámenni a jégre!

Kislány a jégen

Nagyon szép a részben jeges Bujtosi-tó látványa, de csak messziről készítsünk selfie fotókat a partján! A mínuszok és a látszat ellenére nem fagyott be a tó teljesen, ezért a jegére lépni életveszélyes! Nyíregyháza önkormányzat weboldalán csodálatos, mégis hátborzongató téli képeket lehet megtekinteni a Bujtosi-tóról!

About Káró Adrienn

Weboldal szerkesztő és szövegíró vagyok. Az internetet lényegében a kezdetek óta használom. Saját weboldalaim működtetésénél fogva mindig a hiteles információk átadására törekedtem. Az elmúlt húsz év alatt az internet egy turkálóvá nőtte ki magát, ahonnan igyekszem megtalálni és megmutatni a valódi értékeket.

View all posts by Káró Adrienn →

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük