Jégkorszak Nyíregyházán

D_ATI20190122015

A Jégkorszak című vándorkiállítás elhozta néhány ősállat rekonstrukcióját. A népszerű rajzfilmből ismert kelekótya lajhár, Sid és a Jégkorszakot előidéző Motkány nem jelentek meg a kiállításon, így aggodalomra semmi ok, a Jégkorszak március 31-vel véget ér! A kiállítás január 22. és március 31. között látogatható.

D_ATI20190122016
Nyíregyháza, 2019. január 22. Rövidorrú óriáshiéna (Pachycrocuta brevirostris) rekonstrukciója (b) a Magyar Természettudományi Múzeum Jégkorszak című vándorkiállításán a nyíregyházi Jósa András Múzeumban 2019. január 22-én. MTI/Balázs Attila

Borítón: Nyíregyháza, 2019. január 22. Dél-amerikai kardfogú tigris (Smilodon populator) rekonstrukciója a Magyar Természettudományi Múzeum Jégkorszak című vándorkiállításán a nyíregyházi Jósa András Múzeumban 2019. január 22-én. MTI/Balázs Attila