Tél Nyíregyházán

D_ATI20190125007

A hó mindent megszépít. Azt a néhány órát is, amikor szánkózunk és későbbi emlékeinket is, amikor évek múltán visszagondolunk ezekre a tartalmas családi programokra. Így szánkóznak kicsik és nagyok a hó borította Nyíregyházán.

D_ATI20190125002
Nyíregyháza, 2019. január 25. Szánkózók a Nyíregyházához közeli Sóstói-erdőben 2019. január 25-én. MTI/Balázs Attila

Borítón: Nyíregyháza, 2019. január 25. Szánkózók Nyíregyházán, a jósavárosi Robinson-dombon 2019. január 25-én. MTI/Balázs Attila