Tél Nyíregyházán

D_ATI20190125007

A hó mindent megszépít. Azt a néhány órát is, amikor szánkózunk és későbbi emlékeinket is, amikor évek múltán visszagondolunk ezekre a tartalmas családi programokra. Így szánkóznak kicsik és nagyok a hó borította Nyíregyházán.

D_ATI20190125002
Nyíregyháza, 2019. január 25. Szánkózók a Nyíregyházához közeli Sóstói-erdőben 2019. január 25-én. MTI/Balázs Attila

Borítón: Nyíregyháza, 2019. január 25. Szánkózók Nyíregyházán, a jósavárosi Robinson-dombon 2019. január 25-én. MTI/Balázs Attila

About Káró Adrienn

Weboldal szerkesztő és szövegíró vagyok. Az internetet lényegében a kezdetek óta használom. Saját weboldalaim működtetésénél fogva mindig a hiteles információk átadására törekedtem. Az elmúlt húsz év alatt az internet egy turkálóvá nőtte ki magát, ahonnan igyekszem megtalálni és megmutatni a valódi értékeket.

View all posts by Káró Adrienn →

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük